PAUL CADOVIUS. HYLLDEL TILL HYLLSYSTEM 'Royal System', Danmark.

4357841. PAUL CADOVIUS. HYLLDEL TILL HYLLSYSTEM 'Royal System', Danmark.

En hylldel i fanerat teak med fack och 2 lådor, längd ca 80 cm, djup ca 30 cm, höjd ca 24,5 cm.

Fint bruksskick.
Små repor och slagmärken.
Små skavmärken i de bakre hörnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fint bruksskick.
Små repor och slagmärken.

Antal besök: 539