PIEDESTALER, 2 st, grönmålat trä, 1900-talets första hälft.

435782. PIEDESTALER, 2 st, grönmålat trä, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 99 cm.

Slitage, skador, fläckar, färgbortfall. En lös del på en hylla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 99 cm.

Antal besök: 496