ARMBANDSUR, 18K guld, New Art, Certina, 1900-talets andra hälft.

435781. ARMBANDSUR, 18K guld, New Art, Certina, 1900-talets andra hälft.

Automatisk. Ljus urtavla med guldfärgat stavindex. Diameter exklusive krona ca 32 mm. "För nit och redlighet i rikets tjänst".

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 078