ARMBANDSUR, 2 st, stål och guld på stål, Omega, 1900-tal.

435778. ARMBANDSUR, 2 st, stål och guld på stål, Omega, 1900-tal.

Omega Automatic med ljus urtavla med guldfärgat stavindex. Diameter exklusive krona ca 34 mm. Omega med mörk urtavla och guldfärgat sifferindex samt sekundvisare. Diameter exklusive krona ca 34 mm.

Ej funktionstestade. Slitage. En med sprucket glas och krona som ej går att dra ut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 847