PLUNTA, glas/silver, 1900-tal.

4357776. PLUNTA, glas/silver, 1900-tal.

Botten samt kork med infattning av sterlingsilver.
Höjd ca 13,5, längd 6,5cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Repor och märken. Defekt propp. Undersida med gravering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13,5, längd 6,5cm.

Antal besök: 107