BORD, teak/kakel, 1950-tal.

BORD, teak/kakel, 1950-tal.
4357759. BORD, teak/kakel, 1950-tal.

Fanerat med teak, skiva med kakelplattor. Ca 38x56, höjd 46 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar. Fanerskada, fog saknas delvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 245