ETT EDWARDIANSKT ÅTTKANTIGT STATIVBORD I VALNÖT.

4357743. ETT EDWARDIANSKT ÅTTKANTIGT STATIVBORD I VALNÖT.

Med genomborrat mässingsbalustergalleri till den åttkantiga toppen, på en vänd och snidad pelare, på stativben. Höjd 70.5cm x Diameter 46cm.

Allmänt lätt slitage med några märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 177