SÄNGBORD, funkis, 1930-tal.

SÄNGBORD, funkis, 1930-tal.
4357741. SÄNGBORD, funkis, 1930-tal.

Målad björk. Ca 48x5x29,5, höjd 60 cm.

Bruksslitage. Repro och märken. Färgbortfall. Senare målad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 327