SPEGEL, utfällbar, alm, 1940/50-tal.

4357546. SPEGEL, utfällbar, alm, 1940/50-tal.

Mått: ca 80 x 40 cm. (80).

Bruksslitage. Glas med smuts & imma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: ca 80 x 40 cm. (80).

Antal besök: 401