BORSTAR, 2 stycken, bland annat silver, importstämplar.

4357529. BORSTAR, 2 stycken, bland annat silver, importstämplar.

Pärlstavsdekor. Längd 17 - 24 cm.

Bucklor samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor samt ytslitage.

Antal besök: 158