SOFFA, Swedish modern, 1930-/40-tal.

4357518. SOFFA, Swedish modern, 1930-/40-tal.

Fast stoppad. Längd ca 215, bredd 100, höjd 93 cm.

Slitage. Fläckar och skador. Behov av renovering/ny klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 213