BOKHYLLA, 2 sektioner, teak, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

435750. BOKHYLLA, 2 sektioner, teak, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

Längd 62 + 90, bredd 45, höjd 172 cm.

Fläckar och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fläckar och småskador.

Antal besök: 653