LJUSKRONA, Oscariansk, 1800-talets sista hälft.

43575. LJUSKRONA, Oscariansk, 1800-talets sista hälft.

För sex ljus. Tot höjd ca 102 cm.

Slitage. Prismor saknas. Prismor med skador. En nedre manschett med skada/avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 370