BERTIL WARNOLF. Litografier, två st. Kompositioner. Signerade.

4357488. BERTIL WARNOLF. Litografier, två st. Kompositioner. Signerade.

Yttermått vardera 42x51 cm.
Träramar med glas.

Ej examinerade ur ram.

Bertil Warnolf (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått vardera 42x51 cm.
Träramar med glas.

Ej examinerade ur ram.

Bertil Warnolf (Född 1950)

Antal besök: 189