ARMRINGAR, 3 st, silver, 79 gram.

4357487. ARMRINGAR, 3 st, silver, 79 gram.

Samtliga med innerdiameter ca 6 cm
Bredaste bredd, ca 15 mm.

Fläckar
Repor, gravyr
Mindre bucklor
En armring något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredaste bredd, ca 15 mm.

Fläckar
Repor, gravyr
Mindre bucklor
En armring något sned.

Antal besök: 560