SPEGEL MED KONSOL, mahogny med förgyllda detaljer, empire.

435740. SPEGEL MED KONSOL, mahogny med förgyllda detaljer, empire.

Spegelns mått 155 x 64 cm
Bordets längd 83, bredd 39, höjd 80 cm.

Bruksslitage samt fanerskada på spegeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns mått 155 x 64 cm

Antal besök: 820