VAS, stengods, Wallåkra.

VAS, stengods, Wallåkra.
4357381. VAS, stengods, Wallåkra.

Signerad RR?, höjd 8 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad RR?, höjd 8 cm.

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 179