KLUCKAFLASKA med hänklar, barock-stil, 1900-tal.

4357376. KLUCKAFLASKA med hänklar, barock-stil, 1900-tal.

Blåst och påklippt klarglas med gravyr.
Höjd ca 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 181