Polykrom dekor, signerad EJ, 51,5 x 30 cm.
Kvadratisk väggbonad med fransar nedtill, 40 x 40 cm.
Geometrisk dekor i röda, gröna och beiga toner, brun bård, 85 x 52 cm.
Polykrom geometrisk dekor mot beige bakgrund, 80 x 56 cm.
Smärre slitage.
Smärre slitage.