OSCAR CLEVE. Grafik/teckning, 3 delar signerade.

4357326. OSCAR CLEVE. Grafik/teckning, 3 delar signerade.

Oramade Mått ca 22 x 27 cm, 25 x 32 cm, 36 x 56 cm.

Slitage, gulnade, små revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gulnade, små revor.

Antal besök: 189