JOSÉ ROBERTO TORRENT. ”Fiskare”.

4357216. JOSÉ ROBERTO TORRENT. ”Fiskare”.

Akryl på duk
Signerad. På baksidan, signerad, med titeln, belägen i Ciudadela och daterad 1984
38,5x46 cm.

I gott skick. Förgylld träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akryl på duk
38,5x46 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 282