PARTI MYNT. Bl.a. silvermynt.

PARTI MYNT. Bl.a. silvermynt.
4357203. PARTI MYNT. Bl.a. silvermynt.

1/12 Riksdaler 1777, 1/24 riksdaler 1779, 1/16 rd sp 1848 m.m.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 619