HARRY BERTOIA. STOLAR, 4 st, "Side Chair".

4357056. HARRY BERTOIA. STOLAR, 4 st, "Side Chair".

Stomme i vitlackad metall. Höjd 77 cm, bredd 53 cm, sitthöjd 43 cm.

Ställvis omfattande skador och slitage, fattas skruvar, rost.

Harry Bertoia (1915–1978)

Gör en kostnadsfri värdering!

Harry Bertoia (1915–1978)

Antal besök: 298