TÅRTSPADE, silver, mässing, Frankrike.

4356952. TÅRTSPADE, silver, mässing, Frankrike.

Längd 30 cm
119 gram.

Bruksskick, smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm
119 gram.

Bruksskick, smärre bucklor.

Antal besök: 123