SKRIVBORD, 1960-tal.

SKRIVBORD, 1960-tal.
4356848. SKRIVBORD, 1960-tal.

Fanerad i teak, med 6 lådor varav två låsbara, mått ca 74, 121 x 59 cm.

Märken och fuktmärken, fanersläpp, blekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
4356848. SKRIVBORD, 1960-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 500