ANDERS ÖSTERLIN. SERIGRAFI, nr 5/100, signerad.

4356827. ANDERS ÖSTERLIN. SERIGRAFI, nr 5/100, signerad.

Rammått ca 22,5x31 cm.

Litet slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 22,5x31 cm.

Litet slitage på ram.

Antal besök: 133