ANDERS ÖSTERLIN. SERIGRAFI, nr 85/150, signerad.

4356825. ANDERS ÖSTERLIN. SERIGRAFI, nr 85/150, signerad.

Rammått ca 22x31 cm.
Bildyta ca 16x20 cm.

Litet slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 22x31 cm.
Bildyta ca 16x20 cm.

Litet slitage på ram.

Antal besök: 204