. ETT OVANLIGT VIOLINFODRAL I LÄDER.

ETT OVANLIGT VIOLINFODRAL I LÄDER.
. 4356808. ETT OVANLIGT VIOLINFODRAL I LÄDER.

Läderviolinfodralet med tyginredning, 78cm x 25cm x 14cm.

Förväntat slitage och märken, förluster på läderremmar och fästen, skav och repor.

Tema

The Woodbridge Violin Sale

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

The Woodbridge Violin Sale

Katalognr
Antal besök: 196