HALVMÅNEBORD, bemålat trä, 1900-tal.

4356736. HALVMÅNEBORD, bemålat trä, 1900-tal.

Höjd 74 cm, bredd 99 cm, djup ca 49 cm.

Bruksskick, något märke på skivan och skav på färgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 273