GUNGSTOL, allmoge, 1800-tal.

GUNGSTOL, allmoge, 1800-tal.
435663. GUNGSTOL, allmoge, 1800-tal.

Rygghöjd 112, sittbredd 41 cm.

Bruksslitage, lagningar, repor samt smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 351