RESEGARDEROB.

RESEGARDEROB.
4356567. RESEGARDEROB.

Ihopfälld
Höjd ca 24 cm
Bredd ca 76 cm
Djup ca 51 cm.

repor, nött, använt slitage, skada tyg invändigt, nyckel till lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4356567. RESEGARDEROB.

Ihopfälld
Höjd ca 24 cm
Bredd ca 76 cm
Djup ca 51 cm.

Antal besök: 206