SKULPTUR, betong.

SKULPTUR, betong.
4356540. SKULPTUR, betong.

Patinerad. Höjd ca. 73 cm.

Bruksslitage. Nagg, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4356540. SKULPTUR, betong.

Patinerad. Höjd ca. 73 cm.

Bruksslitage. Nagg, sprickor.

Antal besök: 173