LAMPKNAPPAR, 9 st, bakelit/plast, 1900-talets andra hälft.

435646. LAMPKNAPPAR, 9 st, bakelit/plast, 1900-talets andra hälft.

Kommer i trolig originalförpackning. 5 st självlysande.

Bruksslitage, smuts, en saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 797