MANDOLIN, 1900-talets början.

MANDOLIN, 1900-talets början.
4356412. MANDOLIN, 1900-talets början.

Längd ca 60 cm.

Slitage, torrsprickor, mindre delar saknas. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 60 cm.

Antal besök: 355