EDWARD HALD. Pokal, ej signerad.

4356254. EDWARD HALD. Pokal, ej signerad.

Höjd ca 18 cm.
Enligt uppgift pokal proveniens Elis Rydh gravör på Orrefors1917.
Locket sitter inte bra möjligen ej original.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 18 cm.

Nagg.

Antal besök: 741