LARS LERIN. Utan titel.

LARS LERIN. Utan titel.
4356158. LARS LERIN. Utan titel.

Träsnitt, 43 x 64,5 cm, inklusive ram 59 x 79,5 cm. Signerad Lars Lerin och daterad 91, numrerad P.T.

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Lars Lerin (Född 1954)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 1 233