STRANDSOFFA, böjträ, 1900-talets mitt.

4356099. STRANDSOFFA, böjträ, 1900-talets mitt.

Hopfällbar strandsoffa med böjträstomme och spänd textilklädsel, lutfunktion, längd 115 cm, djup 75 cm, rygghöjd 100 cm, sitthöjd ca 38 cm, totalhöjd 139 cm.

Bruksslitage, saknar kapell, solblekt, korrosion.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 238