HYLLA, bambu & rotting, 1900-talets andra hälft.

4356082. HYLLA, bambu & rotting, 1900-talets andra hälft.

4 st lösa hyllplan.
Höjd ca 75 cm.
Bredd ca 80 cm.
Djup ca 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 st lösa hyllplan.
Höjd ca 75 cm.
Bredd ca 80 cm.
Djup ca 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 272