BUDDHA, STENMATERIAL.

BUDDHA, STENMATERIAL.
4356062. BUDDHA, STENMATERIAL.

Bemålad i svart/grå.
Höjd 25.5 cm.
Vikt ca: 2220 gram.

Ytslitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad i svart/grå.
Höjd 25.5 cm.
Vikt ca: 2220 gram.

Ytslitage och nagg.

Antal besök: 299