ISHINK, glas samt mässing, 1900-tal.

4355923. ISHINK, glas samt mässing, 1900-tal.

Hänkel samt istång, mässing.
Höjd ca 16 cm.
Diameter ca 11 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänkel samt istång, mässing.
Höjd ca 16 cm.
Diameter ca 11 cm.

Bruksslitage, smuts.

Antal besök: 117