KOPPARKANNA, 17/1800-tal.

KOPPARKANNA, 17/1800-tal.
4355902. KOPPARKANNA, 17/1800-tal.

Höjd ca 18 cm, längd ca 19 cm.

Ålder- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålder- och bruksslitage.

Antal besök: 122