SPEGEL, 1800-talets andra hälft.

4355769. SPEGEL, 1800-talets andra hälft.

Slagmetallförgylld och bemålad. 105 x 50 cm.

Senare förgyllning. Glaset med fläckar. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 164