STATYETTER, 3 st, konstmassa, bl.a. "Påskliljan".

4355764. STATYETTER, 3 st, konstmassa, bl.a. "Påskliljan".

En signerad A. Barsetti.

Höjd: 22, 31, 35 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

En signerad A. Barsetti.

Höjd: 22, 31, 35 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 190