HANS HARTUNG. Rammått ca 83 x 65 cm.

4355600. HANS HARTUNG. Rammått ca 83 x 65 cm.

Färglitografi, signerad 20/100.

Ej examinerad ur ram.
Bladet med lagning nertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.
Bladet med lagning nertill.

Antal besök: 363