VODKABÄGARE, SILVER, RYSSLAND, 1896-1908.

4355362. VODKABÄGARE, SILVER, RYSSLAND, 1896-1908.

Stämplad PJS, okänd mästare som stämplade mellan 1896-1908, höjd ca 6 cm, vikt 77 gram.

Bruksslitage, intryckning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, intryckning.

Antal besök: 186