MINI CHOPPER, Made in China, samtida.

435536. MINI CHOPPER, Made in China, samtida.

Längd ca 185.

Bruksslitage, rost på kromade delar samt ej provkörd. Framlyktan sitter tejpad samt saknar luft i framdäck, skärmar med skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 185.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 22 652