435531. MUNK-MÖBLER, 3 delar, trä, 1900-tal.
Rikligt skuren dekor. Klädsel medföljer.
Ett par karmstolar, sitthöjd 43 cm.
Triangulärt bord, 62 x 51,5 cm, höjd 74,5 cm.
Bruksslitage, märken, bordsskiva med fläckar, ena tyget saknar "rep", en tassel är av.