RÖKBORD, björk med intarsia och glasskiva, 1930-tal.

435525. RÖKBORD, björk med intarsia och glasskiva, 1930-tal.

Diameter 60, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 820