EINAR BERGSTEN. olja på duk, signerad.

4355033. EINAR BERGSTEN. olja på duk, signerad.

Ca 45x54, träram ca 69x70 cm.

Mindre tryckmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45x54, träram ca 69x70 cm.

Mindre tryckmärke.

Antal besök: 172