FRED ANDERSSON. Olja på duk, signerad.

4355020. FRED ANDERSSON. Olja på duk, signerad.

Dukmått ca 50 x 78 cm.
Endast spännram.

Bruksskick.

Fred Andersson (1921–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukmått ca 50 x 78 cm.
Endast spännram.

Bruksskick.

Fred Andersson (1921–1989)

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 187